ریپورتاژ چیست؟ فواید آن برای وب سایت

ابزار های پیدا کردن کلمات کلیدی

در این مقاله که به صورت اختصاصی توسط سئو مای سایت آماده شده است به توضیحات کامل ریپورتاژ و فواید آن برای وب سایت و حتی مضرات آن به صورت صفر تا صد آمده است.

رپورتاژ چیست؟

ریپورتاژ نوعی از روزنامه نگاری است که گزارشی خواندنی و واضح با تمام جزئیات ضروری از یک رویداد که نویسنده در آن شرکت داشته است ارائه می دهد. این رویداد میتواند محصول ، معرفی شرکت ، معرفی خدمات و هر چیز دیگری باشد.

نحوه ارائه گزارش باید طوری باشد که به صورت شفاف و کامل ، تمامی نیاز های یک خواننده و یا یک مطالعه گر را برطرف نماید و در ذهن آن از هر آنچه که میخواهد سوال ایجاد نشود. این گزارش باید به صورت اختصاصی نوشته و طراحی شود و به نوعی از دیگر وب سایت ها به صورت کپی انجام نگیرد.

ریپورتاژ در وب سایت های با بازدید بالا ، پیج اتوریتی بالا و رتبه اسپم حداقلی باشد ، هر چقدر مقدار رتبه اسپم یا SC بالا باشد ، ضرر بیشتری برای وب سایت شما خواهد داشت به زبان ساده تر هر چقدر یک وب سایت ریپورتاژ های بالایی داشته باشند این مقدار زیاد تر و بیشتر خواهد بود.

یکی از مهم‌ ترین مکمل‌های بازاریابی که بعنوان تبلیغات غیرمستقیم نیزشناخته می‌شود، ریپورتاژ است که مزیت‌های مهمی دارد

یکی از مهمترین مزایایی که ریپورتاژ برای سایت شما فراهم می آورد افزایش نرخ تبدیل ها است که تاثیر مستقیمی برسود واهداف وب سایت شما میگذارد ؛ لینک سازی در ریپورتاژ به عنوان یکی از مهمترین اهداف ریپورتاژ شناخته میشودکه برای افزایش آن لازم است که ریپورتاژ را در وبسایت هایی قرار دهید که بیشترین ارتباط را با محتوای سایت شما برقرار میکنند

ایجاد آگاهی از برند

استفاده از ریپورتاژ یکی از مهم‌ترین و بهترین شیوه‌هایی است که می‌توانید توسط آن از برند خود آگاهی ایجاد نمایید، برای اینکار نیاز است تبلیغات گسترده ای را به شیوه های مستقیم وغیرمستقیم انجام دهید تا برندی معتبر برای کسب وکا ر خود فراهم کنید ومخاطبان را ازآن مطلع کنید

ریپورتاژ چیست؟

مزیت های ریپورتاژ نسبت به دیگر روش های لینک سازی

  • جلب اعتماد مشتریان و بازدید کننده‌ها
  • دارای تاثیر ماندگار بدون نیاز به تمدید
  • مهم بودن رپورتاژ برای موتور جستجوی گوگل و ثبت شدن آن
  • یکی از راه‌های موثر برای لینک سازی سایت
  • انتشار محتوا در سایت‌هایی که بازدید بالایی دارند

ویژگی‌های یک ریپورتاژ آگهی موثر

تفاوت ریپورتاژ با آگهی های معمولی دراین است که در محتوای ریپورتاژ به طور کلی محصول یا موضوع مورد نظر توضیح داده شده اما در آگهی و تبلیغات معمولی مستقیما سایت‌هایی که دارای دامین اتوریتی بالایی هستند برای گوگل بسیار مهم هستند و به خوبی می‌توانند تاثیر مثبت برای سایت شما داشته باشند.

اگر نیاز داشته باشید ، مجموعه سئو مای سایت با بهترین کادر تبلیغاتی و تولید محتوا ،میتوانند برای شما ریپورتاژ حرفه ای بسازند و حتی در تبلیغات و منتشر کردن آن به شما کمک کنند. کافیست با مجموعه سئو مای سایت تماس بگیرید

اعتبار سایت

سایت‌های خبری معمولاً بهترین گزینه هستند و سرعت ایندکس شدن مطالبی که روی آن‌ها قرار می‌گیرد، بیشتر از سایر سایت‌ها است. سایت مقصدی که قصد دارید رپورتاژ را روی آن قرار دهید باید جایگاه مناسبی از دید موتور‌های جستجو داشته باشد تا نتایج مثبتی به شما دهد.

مضرات ریپورتاژ

اگر به صورت اسپم گونه و به دور از اطلاعات ساخت ریپورتاژ ، در وب سایت هایی تبلیغ کنید به احتمال بسیار زیاد وب سایت شما دارای افت زیادی خواهد شد. به نوعی وب سایت هایی که SC آنها زیاد است میتواند ضرر های زیادی برای وب سایت شما به همراه داشته باشد. یکی از راه های تخریب وب سایت های رقبا ریپورتاژ و یا بک لینک های سنگین با SC بالا است که ضرر  جبران ناپذیری برای وب سایت به همراه دارند. در آینده یک مقاله بسیار کامل راجب این موضوع خواهیم نوشت.

برای سفارش تبلیغات ریپورتاژ در صد ها وب سایت و نوشتن ریپورتاژ با ما در ارتباط باشید

امتیاز شما post

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *